Jubiler, Złotnik, Usługi Jubilerskie

Usługi  Jubilerskie, produkcja, profesjonalna naprawa biżuterii złotej i srebrnej takiej jak pierścionki, obrączki, kolczyki,  łańcuszki, bransoletki w atrakcyjnych cenach.

Jubiler Legnica ul. Witelona 14a

Złotnik Jubiler RAJ oferuje:

Wykonanie biżuterii

Wykonujemy pierścionki, kolczyki, broszki, sygnety, łańcuszki oraz inne elementy biżuterii. Do wykonywania biżuterii używamy złota pr. 585  Posiadamy do wyboru dużo wzorów. Na życzenie klienta wykonujemy biżuterię według wzoru dostarczonego przez klienta.

Naprawa oraz przeróbki biżuterii

Przerabiamy złoto na piękną biżuterię, naprawimy ulubione kolczyki, łańcuszki i inne elementy biżuterii. Dodatkowo istnieje możliwość powiększenia i zmniejszenia obrączki oraz pierścionka.

Skup złota, wymiana

Zajmujemy się także skupem złota od klientów. Oferuję najlepsze ceny skupu złota w Legnicy. Posiadają Państwo zniszczony łańcuszek, pierścionek, kolczyki, zachęcamy do wymiany zużytej biżuterii na nową, na dogodnych warunkach.

Wykonanie obrączek

Obrączki ślubne – to najważniejszy symbol małżeństwa. Obrączki wykonujemy ze złota powierzonego lub naszego , ich wygląd ma spełniać oczekiwania Narzeczonych, a trwałość zapewnia im wysoka jakość materiału. Wzory obrączek można wybrać z gotowych modeli w naszym sklepie jubilerskim.

Oprawa kamieni

Usługa jubilerska oprawa kamieni – jest to umieszczenie kamieni w złocie, srebrze czy platynie. Wypadł kamień z pierścionka?, złamała się lub wytarła oprawa kamienia, dla nas to nie problem,

Czyszczenie oraz polerowanie biżuterii

Podczas noszenia biżuteria narażona jest na zarysowania i otarcia, które zmieniają jej wygląd. Aby biżuteria odzyskała urok, blask i przepiękny wygląd warto ją systematycznie poddawać profesjonalnemu czyszczeniu i polerowaniu, w profesjonalnych maszynach polerskich, magnetycznych i bębnowych.