Obrączki
Obrączki z Twojego złota

Obrączki z Twojego złota * (tzw. Robocizna)

Obrączki z Twojego złota * (tzw. Robocizna)
W zależności od wzoru obrączek jaki Państwo wybierzecie ceny za wykonanie wahają się od 350 za obrączki klasyczne, do 800 zł. za parę za bardziej skomplikowane wzory.
Jeżeli chcecie Państwo wykonać obrączki ze swojego złota, serdecznie zapraszamy do naszego zakładu złotniczego. Chętnie doradzimy, pomożemy zmierzyć rozmiary palca, wyliczymy ile złota jest potrzebne aby wykonać dany model obrączek. Dokonamy rzeczowej wyceny, która zostanie spisana w formie oferty handlowej.
Wyrób obrączek z powierzonego złota to doskonały pomysł.

[ngg src=”galleries” ids=”1″ exclusions=”409,413,428,439″ display=”basic_thumbnail” images_per_page=”62″]

Jubiler RAJ pragnie zaoferować obrączki zarówno w klasycznej jak i bardziej awangardowej formie. Klasyczne obrączki posiadają ponadczasowy kształt płaskim lub półokrągłym profilu, który zawsze będzie jednoznacznym symbolem wzajemnego oddania kochającego się małżeństwa. Obrączki o bardziej unikatowej formie stanowią za to większy wyraz Waszej osobowości. Jubiler RAJ daje Wam również możliwość wyboru swojego unikatowego zestawu dwóch różnych od siebie obrączek ślubnych.

Wszystkie obrączki ślubne mogą zostać wykonane z soczewkowym, wyoblonym profilem wewnętrznym, który powoduje, że obrączki niemal nie czuć podczas jej noszenia. Zapewnia to ciągły dopływ powietrza co zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania obrączek.

Obrączki RAJ wykonywane są technologią bezszwową z żółtego lub białego złota o próbie 585 . Zapewnia to najwyższą jakość wyrobu i piękny jednolity wygląd obrączki na całej jej powierzchni.


Znajdujące się w naszej ofercie obrączki ślubne dostępne są zarówno w wersji z białego, jak i żółtego złota. Niestandardowy oraz nowoczesny wygląd – to właśnie wyróżnia nasze obrączki.
Posiadając własne złoto możemy wykonać obrączki ślubne z Waszego złota w klasycznym lub w jednym z aktualnie modnych wzorów.


Najczęściej zadawane pytania

  1. Czy wykonujecie Państwo obrączki na zamówienie ?
    Wykonujemy obrączki oraz inne wyroby na zamówienie.

2. Ile będą kosztować obrączki ?

Dokładną wycenę wykonujemy w naszej pracowni. ceny za wykonanie wahają się od 350 za obrączki klasyczne, do 800 zł. za parę za bardziej skomplikowane wzory.

3. Czy można zamówić obrączki z własnego złota ?

Oczywiście wykonujemy obrączki z powierzonego materiału.
4. Czy wykonujecie Państwo biżuterię na zamówienie.

Nasza pracownia specjalizuje się w wykonywaniu wyrobów na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z galerią, w której przedstawiliśmy kilka naszych realizacji.


ZŁOTY SKORPION

ZŁOTY SKORPION jest obecnie główny producentem obrączek w Polsce. Współpracujemy z tą firmą od kilkunastu lat i możemy zagwarantować, że ich wyroby wyróżniają się perfekcyjną jakością.

Dużym powodzeniem cieszy się posiadająca oryginalne wzory kolekcja HARMONIJNA. Firma jubilerska Złoty Skorpion jest bardzo elastyczna i umożliwia w dużym zakresie modyfikację obrączek w stosunku do wersji katalogowej.


Jubiler, Grawerowanie, RAJ Legnica
ul. Witelona 14a
Legnica,59-220
Tel. 768621801
http://jubilerlegnica.pl.pl

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Obrączki Legnica
Product Name
Obrączki z Twojego złota
Price
PLN 350
Product Availability
Available in Stock