O nas

Firma Złotnik – Lombard „R.A.J” to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się:Wyświetl większą mapę

Skup złota


Skup złota Legnica -zajmuje się skupem złota w każdej postaci. Jeśli chciałbyś sprzedać (obrączki, naszyjniki, monety, pierścionki, sztabki, wszelką biżuterię) to dobrze trafiłeś. Ceny sprzedaży są bardzo atrakcyjne i zależą głównie od próby, im wyższa tym droższa . Przekonaj się i sprawdź jak atrakcyjne ceny zostały przygotowane na dzień dzisiejszy

Sprzedaż złotej biżuterii


W Naszej ofercie znajduje się duży wybór pierścionków zaręczynowych,obrączek ślubnych,łańcuszków,kolczyków,w atrakcyjnych cenach, brylanty na „każdą kieszeń” oraz szeroki wybór biżuterii importowanej.

WyróbNaprawaGrawerowanie biżuterii


Dodatkowo zajmujemy się wytwarzaniem złotej biżuterii, w ofercie posiadamy szeroki asortyment wzorów, świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie naprawy biżuterii złotej i srebrne.j, wszelkiego rodzaju przeróbkami, renowacją, oprawą kamieni, grawerowaniem biżuterii.


Cieszymy się zaufaniem grona stałych Klientów!
Ty także możesz w każdej chwili do nich dołączyć.


PORADY


Zawsze staramy się doradzić klientowi, jakie rozwiązanie będzie dla niego najlepsze

Podczas zamawiania przez klienta pierścionka lub bransoletki, dobrze jest, aby klient miał na ich wykonanie własny surowiec. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Wówczas osoba zamawiająca wyrób może wiele zaoszczedzić. Można także kupić surowiec w lombardzie lub też zlecić zakup złotnikowi, ale wtedy trzeba liczyć się z tym, że zapłacimy więcej i będziemy czekać dłużej na realizację zamówienia.


Sprzedać złom złota czy przerobić?

Niektórzy klienci przychodzą także do złotnika, aby nie tylko naprawiać biżuterię czy kupić, lecz także żeby sprzedać złom złota. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że bardziej się opłaca przerobić materiał niż go sprzedawać.

PRZYKŁAD:

Wartość rynkowa 5 gramów złota wynosi około 425 złotych, natomiast nowy 5-gramowy pierścionek w salonie kosztuje około 1200 złotych. Koszt pracy złotnika przy przerobieniu 5 gramów złota wyniesie około 250 złotych. Więc łatwo zauważyć, która opcja się lepiej opłaca, lecz końcowa decyzja należy już tylko do samego klienta.


Dlaczego warto nam zaufać?

– nasza firma jest producentem biżuterii,

– najniższe ceny na rynku, niższe nawet o 50% niż w sklepach jubilerskich,

– kupując u nas masz gwarancję jakości,

– prowadzimy politykę „braku ukrytych kosztów”,

– w przypadku wady wyrobu – naprawa gratis,

– oszczędzisz nawet do 50%, gdy przyniesiesz starą, bądź niekompletną biżuterię. My przerobimy ją dla Ciebie na całkiem nową, która będzie na nowo cieszyć Twoje oko,

– atrakcyjne ceny skupu złota


Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby są z najwyższej jakości materiałów!ZŁOTNIK – LOMBARD „R.A.J” UL. WITELONA 14a LEGNICA – SKUP ZŁOTA, SPRZEDAŻ I WYRÓB ZŁOTEJ BIŻUTERII, NAPRAWA BIŻUTERII ZŁOTEJ I SREBRNEJ, GRAWEROWANIE, POŻYCZKI POD ZASTAW ZŁOTA, JUBILER

Inni wyszukiwali :