Jubiler-Legnica

Twój lokalny Jubiler – pracownia złotnicza w Legnicy

„Pragniemy aby nasi klienci oprócz kupionego bądź zamówionego produktu, otrzymali radość i spełnienie marzeń, ponieważ to dla nich i dzięki nim, możemy robić to co kochamy i potrafimy najlepiej!”

Pracownia złotniczo – grawerska w Legnicy oferuje usługi jubilerskie, oraz grawerskie. To miejsce, gdzie znajdziecie Państwo piękne i tanie obrączki, pierścionki zaręczynowe, łańcuszki oraz inną biżuterię w najatrakcyjniejszych cenach w Legnicy

Jubiler Legnica

Proponujemy szeroki zakres usług złotniczych, w tym naprawę biżuterii .Usługi wykonujemy największą starannością i zaangażowaniem by nadać nowe życie starej biżuterii, u nas nie ma słowa „niemożliwe” i chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Specjalizujemy się w produkcji pierścionków zaręczynowych jak i na inne okazje oraz tanich obrączek ślubnych, ponadto prowadzimy skup złota i srebra.

Grawerowanie Legnica

Realizujemy usługi grawerskie na biżuterii i zegarkach. W roku 2014 poszerzyliśmy swoją ofertę o grawerowanie zdjęć. Na podstawie otrzymanego zdjęcia, jesteśmy w stanie wygrawerować w sposób trwały, jego kopie na złocie, srebrze lub innym metalu miękkim. Nasze prace wykonywane są metodą tzw. grawerowania mechanicznego.

Na wyrobach zakupionych w naszym sklepie jubilerskim, grawerowanie zakupionego wyrobu jest gratis!

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie pod numerem    768621801 .