Obrączki ślubne z Twojego złota * (tzw. Robocizna)
W zależności od wzoru obrączek jaki Państwo wybierzecie ceny wykonania obrączek wahają się od 450 do 900 zł. za parę tych bardziej skomplikowanych.
Jeżeli chcecie Państwo wykonać obrączki ze swojego złota, serdecznie zapraszamy do naszego zakładu złotniczego. Chętnie doradzimy, pomożemy zmierzyć rozmiary palca, wyliczymy ile złota jest potrzebne aby wykonać dany model obrączek. Dokonamy rzeczowej wyceny, która zostanie spisana w formie oferty handlowej.


Wyrób obrączek z powierzonego złota to doskonała propozycja.

Obrączki ślubne, wszystkie wzory

Jubiler RAJ w Legnicy, oferuje obrączki ślubne zarówno klasyczne jak i te bardziej wyszukane, zdobione kamieniami lub pięknymi nacięciami. Realizujemy zamówienia według posiadanych wzorów ,co pozwala na stworzenie wspaniałych i niepowtarzalnych obrączek

OBRĄCZKI Z WZORAMI

OBRĄCZKI Z MOTYWEM GRECKIM ORAZ SERCA

Znajdujące się w naszej ofercie obrączki ślubne dostępne są zarówno w wersji z białego,różowego jak i żółtego złota. Niestandardowy oraz nowoczesny wygląd – to właśnie wyróżnia nasze obrączki.
Posiadając własne złoto możemy wykonać obrączki ślubne z Waszego złota w klasycznym lub w jednym z aktualnie modnych wzorów.

1.Czy wykonujecie Państwo obrączki na zamówienie ?
Wykonujemy obrączki oraz inne wyroby na zamówienie.

2.Ile będą kosztować obrączki ?
Dokładną wycenę wykonujemy w naszej pracowni.

3.Czy można zamówić obrączki z własnego złota ?

Oczywiście w naszej pracowni wykonujemy obrączki z powierzonego materiału.
4.Czy wykonujecie Państwo biżuterię na zamówienie.

Nasza pracownia jubilerska specjalizuje się w wykonywaniu wyrobów na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z galerią, w której przedstawiliśmy kilka naszych realizacji.